Regulamin

§1

 1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie pod adresem www.fabrykaprzescieradel.pl umożliwia zakupy internetowe produktów wymienionych w ofercie sklepu przez całą dobę.
 2. Właścicielem strony internetowej www.fabrykaprześcierade.pl jest firma:
  Parel, Olga Kurasińska, ul. Odkryta 46C/37, 03-140 Warszawa
  NIP 9490048526
  Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: sklep@fabrykaprzescieradel.pl


§2

 1. Ceny wszystkich produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 2. Za cenę wiążącą do zrealizowania zamówienia uważa się cenę obowiązującą w dniu złożenia zamówienia.
 3. Płatność za towar następuje przelewem w formie przedpłaty na konto podane w potwierdzeniu zamówienia.

§3


   Wszystkie produkty na stronie fabrykaprzescieradel.pl są nowe, uszyte w polskich szwalniach.


§4

 1. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Zamówienie za pomocą strony internetowej składa się poprzez wypełnienie formularza i dokonanie płatności w sklepie online.
 2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z prośbą o potwierdzenie złożonego w sklepie zamówienia.
 3. Zamówienia nie potwierdzone nie zostaną zrealizowane.
 4. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru telefonu, umożliwi to kontakt z państwem w przypadku jakichkolwiek zmian, opóźnień oraz będzie przekazany kurierowi w celu ułatwienia dostawy produktu do państwa.
 5. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon lub faktura.
 6. Nie można anulować / zmienić zamówienia, które już zostało zrealizowane - wysłane.

 

§5

 1. Obsługę przesyłek realizuje firma kurierska.
 2. Koszt przesyłki wynosi 16 zł brutto.
 3. Koszty transportu określone są w potwierdzeniu złożenia zamówienia i zostają zaakceptowane przez kupującego z chwilą potwierdzenia przez niego zamówienia.

 

§6


Informacje o produktach widocznych na stronie internetowej nie mogą stanowić podstawy wobec sprzedawcy do roszczeń z tytułu braków produktów. W przypadku braku dostępności produktów zamówienie nie będzie zrealizowane, o czym Kupujący zostanie poinformowany drogą mailową lub telefonicznie. W takim przypadku sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za nie zrealizowane zamówienie.

 

§7


W chwili odbioru towaru prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności przewoźnika. W przypadku niezgodności przesyłki z zamówieniem lub stwierdzenia wad należy sporządzić protokół.

 

§8


W przypadku reklamacji prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@fabrykaprzescieradel.pl


§9

 1. Wadliwy towar zostanie wymieniony na nowy lub zostanie zwrócona równowartość ceny produktu wraz z przesyłką.
 2. Produkt mający wady należy odesłać na koszt firm na adres: Parel, Olga Kurasińska, ul. Odkryta 46C/37, 03-140 Warszawa.
 3. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę.


§10

 1. Zgodnie z Ustawą, z 2014 roku o ochronie praw konsumentów, gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyn. W tym celu Klient powinien złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki stosowne oświadczenia na piśmie i przesłać je na adres: Parel, Olga Kurasińska, ul. Odkryta 46C/37, 03-140 Warszawa
 2. Zwracany towar należy przesłać wraz z kompletem dokumentów (Faktura).
 3. Zwrot należności za zwrócony towar wraz z kosztami wysyłki (ze sklepu do klienta) nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego towaru.


§11


Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych za pobraniem.

 

§12

 1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, ( tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz . 926 , z późniejszymi zmianami) zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą Ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.
 2. Podane przez Klienta dane teleadresowe wykorzystywane są tylko i wyłącznie do realizacji złożonych zamówień oraz do kontaktu.
 3. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych.§13

 1. Wszelkie zamieszczone zdjęcia produktów, znaki handlowe i materiały graficzne podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie ich, powielanie i wykorzystanie jest zabronione.
 2. Wygląd, kształt, a zwłaszcza kolor produktu mogą odbiegać od prezentowanych w serwisie ze względu na rozdzielczość obrazu oraz typ matrycy monitora.

§14


Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja niniejszego Regulaminu przez Klienta.

 

 

 Wzór oświadczenia:

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr FV ………. zawartej dnia .................... dotyczącej zakupu towaru ……………………………………………

 

..............................

podpis konsumenta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl